Okna i drzwi aluminiowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemów okiennych i drzwiowych zarówno do zabudowy zewnętrznej jak i wewnętrznej. Nasze profile aluminiowe to innowacyjne i nowoczesne systemy pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem czy wodą oraz zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem.

Systemy okienno-drzwiowe

TM 62HI

Trójkomorowy system służący do wykonywania okien i drzwi wymagających izolacji termicznej, grubość ramy 62mm.

TM 74HI

System wykorzystywany do konstruowania okien, drzwi, witryn o wysokich parametrach termoizolacji przeznaczonych do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

TM 77HI

System okienno-drzwiowy pozwalający na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej oraz bezpieczeństwa, grubość ramy 77mm.

TM 102HI

System służący do wykonywania nowoczesnych typów okien, drzwi i witryn wymagających wysokiej izolacji termicznej, przez co dedykowany jest dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

PBI 50N

System służący do wykonywania niewymagających izolacji termicznej przegród i konstrukcji do zabudowy wewnętrznej, takich jak: drzwi wahadłowe, okna podawcze, nienośne ściany działowe, witryny, boksy.

MOREVIEW

System wielkogabarytowych drzwi przesuwnych o wąskich profilach całkowicie ukrytych w posadzce, ścianach i suficie

DP 180 PRIMEVIEW

To izolowany termicznie system służący do wykonywania okien i drzwi podnoszono-przesuwnych dla zabudowy zewnętrznej.

L 50

System pozwalający projektować i wykonywać przeszklone segmenty przesuwne do zabudowy balkonów i loggii oraz segmenty przesuwne do ścian działowych.

Systemy okienno-drzwiowe

MasterLine 8

Unikalny system drzwi i okien, który oferuje niezliczone możliwości projektowe oraz doskonałe parametry dotyczące izolacyjności termicznej.

MasterLine 10

System stworzony z myślą o budownictwie energooszczędnym i pasywnym, zapewniający maksymalny dostęp światła dziennego, najlepsze parametry i bezpieczeństwo.

SlimLine 38

Termoizolowany system okienno-drzwiowy, o wąskich profilach nawiązujących swoim wyglądem do stylistyki okien stalowych. Dostępny w trzech wariantach do wyboru: Classic, Ferro, Cubic.

CS 59 Pa

Nieizolowany termicznie system drzwi i ścianek działowych.

CI 45

System ścianek działowych oraz drzwi wewnętrznych, przeznaczony głównie do aranżacji powierzchni biurowych.

CP 155

To izolowany system przesuwny i podnoszono-przesuwny, umożliwiający tworzenie ogromnych powierzchni szklanych przy wysokiej izolacyjności termicznej

Hi-Finity

System drzwi przesuwnych o doskonałej izolacyjności i możliwości zastosowania podwójnego lub potrójnego szklenia, a przy tym z prawie niewidocznymi łączeniami pomiędzy panelami.